Шектеу іс-шараларын алу және Әйтеке би ауданы Әйке ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 14 "Әйтеке би ауданы Әйке ауылдық округі Әйке ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Әйке ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 14 мамырдағы № 6 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 мамырда № 6141 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Әйтеке би аудандық аумақтық инспекция басшысының 2019 жылдың 25 сәуірдегі № 2-7/57 ұсынысына сәйкес, Әйке ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би ауданы Әйке ауылдық округі Әйке ауылы аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасында сарып ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Әйтеке би ауданы Әйке ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 14 "Әйтеке би ауданы Әйке ауылдық округі Әйке ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-156 болып тіркелген, 2018 жылғы 21 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Әйке ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйке ауылдық округінің әкімі: Н.Б. Алипбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Айкенского сельского округа Айтекебийского района от 14 мая 2018 года № 14 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Айке Айкенского сельского округа Айтекебийского района"
Решение акима Айкенского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 14 мая 2019 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 мая 2019 года № 6141
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Айтекебийской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 апреля 2019 года № 2-7/57, аким Айкенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Айке Айкенского сельского округа Айтекебийского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Айкенского сельского округа Айтекебийского района от 14 мая 2018 года № 14 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Айке Айкенского сельского округа Айтекебийского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-156, опубликованное 21 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Аппарата акима Айкенского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде и периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Айкенского сельского округа: Н.Б. Алипбаев