Мұғалжар ауданының әкімдігінің кейбір бірлескен қаулыларына және мәслихаттың шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігіңің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 6 қаулысы және Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 284 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 17 қаңтарда № 3-9-239 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 31 баптарына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26, 50 баптарына сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Мұғалжар ауданы әкімдігінің кейбір бірлескен қаулыларына және мәслихаттың шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Мұғалжар ауданы әкімдігінің бірлескен қаулысы және мәслихаттың шешімі олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі Е. Данағұлов
Мұғалжар аудандық мәслихатының сессиясының төрағасы Қ. Төкешев
Мұғалжар аудандық мәслихаттың хатшысы Р. Мусенова
2019 жылғы "10" қаңтардағы
№ 6/284 әкімдіктің бірлескен қаулысына
және мәслихаттың шешіміне
қосымша
Мұғалжар ауданы әкімдігінің кейбір бірлескен қаулыларына және мәслихаттың шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. Мұғалжар ауданы әкімдігінің және мәслихатының 2010 жылғы 16 шілдедегі № 353/194 мемлекеттік тілдегі "Қандыағаш қаласындағы Карагандинкая көшесін Нұрқожа Орынбасаров көшесі деп қайта атау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-130 тіркелген, 2010 жылғы 11 тамызда аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) бірлескен қаулысында және шешімінде:
кіріспе бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Мұғалжар ауданы әкімдігінің және мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 605/217 "Қандыағаш қаласында Спортивная көшесін Омаш Өмірбаев көшесі, Парковая көшесін Көбеген Ахметұлы Ахметов көшесі деп қайта атау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-133 тіркелген, 2011 жылғы 24 қаңтарда аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) бірлескен қаулысында және шешімінде:
кіріспе бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в некоторые совместные постановления акимата и решения маслихата Мугалжарского района
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 10 января 2019 года № 6 и решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 10 января 2019 года № 284. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области 17 января 2019 года № 3-9-239.
В соответствии со статьями 6 и 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 26, 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые совместные постановления акимата и решения маслихата Мугалжарского района согласно приложению.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата Мугалжарского района вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района Данагулов Е.
Председатель сессии
Мугалжарского районного маслихата
Тукешев К.
Секретарь Мугалжарского
районного маслихата
Мусенова Р.
Приложение к совместному постановлению акимата и решению маслихата от "10" января 2019 года № 6/284
Изменения вносимые в некоторые совместные постановления акимата и решения маслихата Мугалжарского района
1. В совместном постановлении акимата и решении маслихата Мугалжарского района от 16 июля 2010 года № 353/194 на государственном языке "Қандыағаш қаласындағы Карагандинская көшесін Нұрқожа Орынбасаров көшесі деп қайта атау туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-9-130, опубликованное 11 августа 2010 года в районной газете "Мұғалжар"):
преамбулу изложить в новой редакции:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. В совместном постановлении акимата и решении маслихата Мугалжарского района от 23 декабря 2010 года "О переименовании в городе Кандыагаш улицы Спортивная в улицу Омаша Өмірбаева, улицы Парковая в улицу Көбеген Ахметұлы Ахметова" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-9-133, опубликованное 24 января 2011 года в районной газете "Мұғалжар"):
преамбулу изложить в новой редакции:

"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
3. Мұғалжар ауданы әкімдігінің және мәслихатының 2016 жылғы 3 қазандағы № 359/47 "Мұғалжар ауданының Қандыағаш және Жем қалаларының көшелерін қайта атау туралы" бірлескен қаулысында және шешімінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5112 тіркелген, 2016 жылғы 2 қарашада аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған):
кіріспедегі "тармағына" деген сөзі "тармақшасына" деген сөзімен ауыстырылсын.

"В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:".
3. В совместном постановлении акимата и решении маслихата Мугалжарского района от 3 октября 2016 года "О переименовании улиц городов Кандыагаш и Жем Мугалжарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных провавых актов № 5112, опубликованное 2 ноября 2016 года в районной газете "Мұғалжар"):
в преамбуле слово "пунктом" заменить словом "подпунктом".