Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округі Қожасай ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округінің әкімінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 наурызда № 6021 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округі әкімінің 26.09.2019 № 20 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Мұғалжар аудандық аумақтық инспекция" мемлекеттік мекемесі басшысының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 2-12-4/37 ұсынысына сәйкес, Батпақкөл ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдары арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты, Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округінің Қожасай ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне және мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Батпақкөл ауылдық округі әкімінің м.а. К. Куанова

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Кожасай Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района
Решение акима Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 20 марта 2019 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 марта 2019 года № 6021. Утратило силу решение акима Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 26 сентября 2019 года № 20
Сноска. Утратило силу решение акима Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 26.09.2019 № 20 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Мугалжарская районная территориальная испекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 28 февраля 2018 года за № 2-12-4/37, исполняющий обязанности акима Батпаккольского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота, установить ограничительные мероприятия на территории села Кожасай Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде и в периодических печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Батпаккольского сельского округа К. Куанова