Шектеу іс – шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 13 ақпандағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 18 ақпанда № 3-11-161 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 8 қазандағы № 22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 08.10.2019 № 22 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ойыл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылдың 08 қаңтарындағы № 2-13/01 ұсынысы негізінде, Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінде орналасқан "Али" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ойыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығанақ Берсиев атындағы
ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
А.Ж. Избасов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 13 февраля 2019 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области 18 февраля 2019 года № 3-11-161. Утратило силу решением акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 8 октября 2019 года № 22
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 08.10.2019 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно – санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 08 января 2019 года № 2-13/01, исполняющий обязанности акима сельского округа имени Шыганака Берсиева РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Али" расположенного в сельском округе имени Шыганака Берсиева, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа имени Шыганака Берсиева" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Уилского района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа
имени Шыганака Берсиева
А.Ж. Избасов