Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қаршығалы ауылдық округінің әкімінің 2019 жылғы 13 ақпандағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 ақпанда № 5197 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, Қаршығалы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шараларды жүргізуіне байланысты, Қаршығалы ауылдық округі Көктас ауылының Тельман, Гагарина көшелерінің және "Жаңа жол" елді мекеннің аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарқаралы ауданының Қаршығалы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 10 шілдедегі № 01 "Қаршығалы ауылдық округі Көктас ауылының Тельман, Гагарина көшелерінің және "Жаңа жол" елді мекеннің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4874 болып тіркелген, 2018 жылғы 21 шілдедегі № 29 (11673) "Қарқаралы" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2018 жылы 19 шілдеде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаршығалы ауылдық округінің әкімі Н.Ж. Искаков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы
министрлігі ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Т.Ж. Көпжасаров
13 ақпан 2019 жыл

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Каршигалинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 13 февраля 2019 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 февраля 2019 года № 5197
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким Каршигалинского селького округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации бруцеллеза среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улиц Тельмана, Гагарина села Коктас и в населенном пункте "Жана жол" Каршигалинского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Каршигалинского сельского округа Каркаралинского района от 10 июля 2018 года № 01 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улиц Тельмана, Гагарина села Коктас и населенном пункте "Жана жол" Каршигалинского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4874, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 21 июля 2018 года № 29 (11673), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 июля 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решения вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каршигалинского сельского округа Н.Ж. Искаков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Каркаралинская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Т.Ж. Копжасаров
13 февраля 2019 года