Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Мұзбел ауылының әкімінің 2019 жылғы 25 ақпандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 ақпанда № 5209 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Мұзбел ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың арасынан құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, Мұзбел ауылының аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Пржевальское ауылы әкімінің 2018 жылғы 5 қарашадағы № 1 "Пржевальское ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4996 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 қарашадағы № 44 (5592) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2018 жылы 15 қарашада электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Е. Абаев

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима села Мұзбел Нуринского района Карагандинской области от 25 февраля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 февраля 2019 года № 5209
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким села Мұзбел РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации бешенства среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия с территории села Мұзбел.
2. Признать утратившим силу решение акима села Пржевальское от 5 ноября 2018 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Пржевальское" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4996, опубликовано в районной газете "Нұра" от 10 ноября 2018 года № 44 (5592), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 15 ноября 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Е. Абаев