2019-2020 оқу жылына арналған жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 9 тамыздағы № 30 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 тамызда № 6862 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 2-тармағы 8) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2019-2020 оқу жылына арналған жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Р.Р. Рүстемовке жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим образованием на 2019-2020 учебный год
Постановление акимата Кызылординской области от 9 августа 2019 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 августа 2019 года № 6862. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием на 2019-2020 учебный год согласно приложению к настоящему приложению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Рустемова Р.Р.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда облысының әкімі Қ.Ысқақов
Қосымша Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы " 09 " тамыздағы № 30 қаулысына
2019-2020 оқу жылына арналған жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (бакалавр)
Даярлау бағытының коды және атауы
Білім беру бағдар-ламасы тобының коды
Білім беру бағдар-ламасы тобының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысының саны (толық оқу)
Бір студентті оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (мың теңге)
Қазақ тілінде
Орыс тілінде

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Искаков
Приложение к постановлению акимата Кызылординской области № 30 от " 09 " августа 2019 года
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием на 2019-2020 учебный год (бакалавр)
Код и классификация направлений подготовки
Код группы образовательных программ
Наименование групп образовательных программ
Количество государственного образовательного заказа (полное обучение)
Средняя стоимость расходов обучения на одного студента (тысяч тенге)
на каз.яз
на рус.яз