Қармақшы ауданында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 986 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 шілдеде № 6847 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қармақшы ауданында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифтері қосымшаға сәйкес белгіленсін

Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в Кармакшинском районе
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 12 июля 2019 года № 986. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 июля 2019 года № 6847
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тарифы на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в Кармакшинском районе согласно приложению.

2. Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 тамыздағы "Қармақшы ауданында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" №314 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 20 қыркүйекте №5604 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қармақшы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Кармакшинского района от 23 августа 2016 года № 314 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в Кармакшинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5604 от 20 сентября 2016 года).
3. Контроль исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кармакшинского района.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданы әкімінің міндетін
уақытша атқарушы
Ә.Қошалақов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Наятұлы
Қармақшы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "12" шілдедегі № 986 қаулысына қосымша
Қармақшы ауданында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифтері
Жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау маршруттары
Тарифтік бағасы (теңге)
1
Жосалы кенті – Т.Көмекбаев ауылы

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима Кармакшинского района
А.Кошалаков
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М.Наятулы
Приложение к постановлению акимата Кармакшинского района от "12" июля 2019 года № 986
Тарифы на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в Кармакшинском районе
Маршруты на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа
Тарифная цена (тенге)
1
Поселок Жосалы – селоТ.Комекбаев