Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 22/352 "Жаңаөзен қаласы және Рахат, Қызылсай, Теңге ауылдарының аумағында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 27/332 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 маусымда № 3926 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 28 мамырдағы № 3/49 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облыстық мәслихатының 28.05.2021 № 3/49 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі "Әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы" Кодексiне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" және 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" заңдарына сәйкес, сонымен қатар Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2019 жылғы 30 қаңтардағы № 10-11-205 ақпараттық хатының негізінде Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Жаңаөзен қаласы және Рахат, Қызылсай, Теңге ауылдарының аумағында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидаларын бекіту туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 22/352 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2660 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 сәуірде "Маңғыстау" газетінде және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
Жаңаөзен қаласы және Рахат, Қызылсай, Теңге ауылдарының аумағында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидасында:
30 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. Жаңаөзен қаласы және Рахат, Қызылсай, Теңге ауылдарының аумағында иттер мен мысықтарды асырау және серуендету, қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидасының сақталуын бақылауды Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік органдар ("Жаңаөзен қалалық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жаңаөзен қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі және "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Маңғыстау облысының полиция департаменті Жаңаөзен қаласының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі) жүзеге асырады.".

О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 27 февраля 2015 года № 22/352 "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории города Жанаозен и аулов Рахат, Кызылсай, Тенге"
Решение Мангистауского областного маслихата от 30 мая 2019 года № 27/332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 июня 2019 года № 3926. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28 мая 2021 года № 3/49
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 28.05.2021 № 3/49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях", законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", а также на основании информационного письма департамента юстиции Мангистауской области от 30 января 2019 года № 10-11-205 Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 27 февраля 2015 года № 22/352 "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории города Жанаозен и аулов Рахат, Кызылсай, Тенге" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2660, опубликовано 14 апреля 2015 года в газете "Огни Мангистау" и в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
в Правилах содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории города Жанаозен и аулов Рахат, Кызылсай, Тенге:
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Контроль за соблюдением Правил содержания и выгула собак и кошек, отлова и уничтожения бродячих собак и кошек на территории города Жанаозен и аулов Рахат, Кызылсай, Тенге осуществляют государственные органы (государственное учреждение "Жанаозенский городской отдел ветеринарии", государственное учреждение "Жанаозенская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" и государственное учреждение "Управление полиции города Жанаозен Департамента полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан) в соответствии с законодательством Республики Казахстан.".

2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысының уақытша міндетін атқарушы А.Е. Ерболов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Құлшықов
Маңғыстау облыстық мәслихаты хатшысының
өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы А. Қуанов

2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (временно исполняющий обязанности руководителя аппарата Ерболов А.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш. Кульшиков
Временно осуществляющий полномочия секретаря Мангистауского областного маслихата А. Куванов