Қостанай облысы Науырзым ауданы Өлеңді ауылы "БорщҰв Николай Михайлович" жеке кәсіпкері аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы Өлеңді ауылы әкімінің 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қыркүйекте № 8675 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Науырзым аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2019 жылғы 16 тамыздағы № 01-20/155 ұсынысы негізінде Науырзым ауданы Өлеңді ауылы әкімінің міндетін уақытша атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Науырзым ауданы Өлеңді ауылы "БорщҰв Николай Михайлович" жеке кәсіпкері аумағында ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қостанай облысы Науырзым ауданы Өлеңді ауылы әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 12 маусымдағы № 1 шешімінің (2019 жылғы 26 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8538 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Науырзым ауданы Өлеңді ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Науырзым ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімінің міндетін уақытша атқарушы Ж. Серкенов

О снятии ограничительных мероприятий на территории индивидуального предпринимателя "БорщҰв Николай Михайлович" села Уленды Наурзумского района Костанайской области
Решение акима села Уленды Наурзумского района Костанайской области от 18 сентября 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 сентября 2019 года № 8675
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Наурзумская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 16 августа 2019 года № 01-20/155, временно исполняющий обязанности аким села Уленды Наурзумского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории индивидуального предпринимателя "БорщҰв Николай Михайлович" села Уленды Наурзумского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима села Уленды Наурзумского района Костанайской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 12 июня 2019 года № 1 (опубликовано 26 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8538).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Уленды Наурзумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) разместить настоящее решение на интернет-ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима села Ж. Серкенов