Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 15 ақпандағы № 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 ақпанда № 5227 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 – бабының 8) тармақшасына сәйкес, Мағжан Жұмабаев ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 4 ұсынысы негізінде Қарақоға ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округінің Қарақоға, Образец ауылындары аумақтарында орналасқан "ЖНВ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің және "Жигалова "Карагугинское" шаруашылық фермерлік қожалығының аумағында ірі қара мал бруцеллезіне іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарақоға ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын енгізуімен байланысты ветеринариялық тәртібін белгілеу туралы" 2017 жылғы 4 тамыздағы № 11 (2017 жылғы 16 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4285 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақоға ауылдық
округінің әкімі
А. Жорова

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 15 февраля 2019 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 февраля 2019 года № 5227
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Магжана Жумабаева от 15 января 2019 года № 4, аким Каракогинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территориях товарищества с ограниченной ответственностью "ЖНВ" и крестьянско – фермерского хозяйства "Жигалова "Карагугинское", расположенных в селах Каракога, Образец Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Каракогинского сельского округа "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий" от 4 августа 2017 года № 11 (опубликовано 16 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4285).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каракогинского
сельского округа
А. Жорова