Шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Құрманғазы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 18 ақпандағы № 43 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 ақпанда № 4342 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 12-11/191 ұсынысы негізінде Құрманғазы ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құрманғазы ауылдық округ әкімінің 2018 жылғы 25 қыркүйектегі № 207 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4245 болып тіркелген, 2018 жылдың 9 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтің құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі М. Мұғалім

О признании утратившим силу решения
Решение акима сельского округа Құрманғазы Курмангазинского района Атырауской области от 18 февраля 2019 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 февраля 2019 года № 4342
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления государственного учреждения "Курмангазинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 26 декабря 2018 года № 12-11/191, аким сельского округа Құрманғазы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Құрманғазы от 25 сентября 2018 года № 207 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4245, опубликованное 9 октября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа М. Мұғалім