"Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 130 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 15 ақпандағы № 25 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 26 ақпанда № 4915 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 1-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабының 1 тармағының 17-3) тармақшасына және "Ветеринариялық (ветеринариялық-санитарлық) қағидаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 7-1/587 бұйрығына сәйкес Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 130 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4110 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 маусымдағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде және 2017 жылғы 2 маусымда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағында:
екінші абзацтағы "тейлериоз" деген сөзден кейін ", сальмонеллез" деген сөзбен толықтырылсын;
үшінші абзацтағы "нутталлиоз" деген сөзден кейін ", сақау" деген сөзбен толықтырылсын.
2. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Түркістан облысында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;

О внесении дополнений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 17 мая 2017 года № 130 "Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств"
Постановление акимата Туркестанской области от 15 февраля 2019 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 февраля 2019 года № 4915
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 17-3) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июня 2015 года № 7-1/587 "Об утверждении Ветеринарных (ветеринарно-санитарных) правил", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 17 мая 2017 года №130 "Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4110, опубликовано в газете 6 июня 2017 года "Южный Казахстан" и 7 июня 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие дополнения:
в пункте 1 указанного постановления:
во втором абзаце после слова "тейлериоз" дополнить словом ", сальмонеллез";
в третьем абзаце после слова "нутталлиоз" дополнить словом ", мыт".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Туркестанской области;

4) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.Т. Нүкеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ж. Түймебаев
Қ.Т. Нүкенов
А.Е. Тұрғымбеков
М.Н. Отарбаев
Е.Ә. Садыр
Т.К. Сәрсембаев
Е.Қ. Тасжүреков
А.С. Сәбитов
А.Б. Тасыбаев

4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Нукенова К.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ж. Туймебаев
Нукенов К.Т.
Тургумбеков А.Е.
Отарбаев М.Н.
Садыр Е.А.
Сарсембаев Т.К.
Тасжуреков Е.К.
Сабитов А.С.
Тасыбаев А.Б.