Шектеу iс-шараларын алып тастау және Бәйдібек ауданы әкімдігінің Боралдай ауылдық округi әкiмiнiң 2019 жылғы 16 мамырдағы № 34 "Боралдай ауылдық округі Боралдай елді мекені К.Бердиев көшесіне шектеу іс-шаралары белгілеу туралы шешiмiнiң күшi жойылды деп тану туралы"
Түркістан облысы Бәйдібек ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 11 шілдедегі № 46 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 11 шілдеде № 5134 болып тiркелдi
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi Заңының 46-бабының 2-тармағына және Бәйдібек аудандық аумақтық инспекция басшысының 2019 жылғы 10 маусымындағы № 155 ұсынысы негiзiнде, Боралдай ауылдық округi әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мысықтың құтырық ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық iс-шаралар кешенiнiң жүргiзiлуiне байланысты Бәйдібек ауданы әкімдігінің Боралдай ауылдық округі Боралдай елді мекені К.Бердиев көшесінің аумағында шектеу iс-шаралары алып тасталсын.
2. Бәйдібек ауданы әкімдігінің Боралдай ауылдық округi әкiмiнiң 2019 жылғы 16 мамырдағы № 34"Боралдай ауылдық округі Боралдай елді мекені К.Бердиев көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 5054 болып тiркелген, және 2019 жылы 27 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде электрондық түрде жарияланған) шешiмiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын өзiме қалдырамын.
4. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ауыл округi әкiмiнің
міндетін уақытша атқарушы Н. Алтынбеков

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима сельского округа Боралдай акимата района Байдибек от 16 мая 2019 года № 34 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы К.Бердиева в населенном пункте Боралдай сельского округа Боралдай"
Решение акима сельского округа Боралдай Байдибекского района Туркестанской области от 11 июля 2019 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 июля 2019 года № 5134
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления руководителя территориальной инспекции Байдибекского района от 10 июня 2019 года № 155, аким Боралдайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории улицы К.Бердиева в населенном пункте Боралдай сельского округа Боралдай акимата района Байдибек в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов с заболеванием кошки бешенством.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Боралдай акимата района Байдибек от 16 мая 2019 года № 34 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы К.Бердиева в населенном пункте Боралдай сельского округа Боралдай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5054, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно- правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 мая 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима сельского округа Н. Алтынбеков