Шілік ауылдық округіне қарасты Жаңа Шілік ауылы С.Сейфуллин және Т.Датқа көшелерінің аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің Шілік ауылдық округі әкiмiнiң 2019 жылғы 23 шілдедегі № 23 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 7 тамызда № 5162 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің Шілік ауылдық округі әкiмiнiң 2019 жылғы 18 қазандағы № 42 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің Шілік ауылдық округі әкiмiнiң 18.10.2019 № 42 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы Отырар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2019 жылғы 22 шілдедегі № 92 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Шілік ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Б.Қасымбековтің жеке тұрғын үй ауласынан табылған күшік өлексесінің құтырық ауруымен ауруына байланысты Шілік ауылдық округінің Жаңа Шілік ауылындағы С.Сейфуллин және Т.Датқа көшелерінің аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Отырар ауданы әкімдігінің "Шілік ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Отырар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

Об установлении ограничительных мероприятий на территории улиц С.Сейфуллина и Т.Датка в селе Жана Шилик сельского округа Шилик
Решение акима Шиликского сельского округа акимата Отрарского района Туркестанской области от 23 июля 2019 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 7 августа 2019 года № 5162. Утратило силу решением акима Шиликского сельского округа акимата Отырарского района Туркестанской области от 18 октября 2019 года № 42
Сноска. Утратило силу решением акима Шиликского сельского округа акимата Отырарского района Туркестанской области от 18.10.2019 № 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоупаравлении в Респулике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Отырарской районной территориальной инспекции Южно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казакстан от 22 июля 2019 года № 92 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким Шиликского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с найденным трупом щенка с заболеванием бешенство во дворе частного жилища Б.Касымбекова в селе Жана Шилик сельского округа Шилик, установить ограничительные мероприятия на территории улиц С.Сейфуллина и Т.Датка.
2. Государственному учреждению "Аппарата акима Шиликского сельского округа" акимата Отырарского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Отрарского района;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шілік ауыл округі әкімі аппаратының бас маманы Б.Орынбасаровқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Ж. Сейтжанов

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Отрарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата Шиликского сельского округа Б.Орынбасарова.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Ж. Сейтжанов