Шектеу іс-шараларын алып тастау және Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округ әкімінің 2019 жылғы 28 маусымдағы № 66 "Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округі Нұрлы жол елді мекені Қ.Айқынбеков көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 11 қыркүйектегі № 103 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 11 қыркүйекте № 5178 болып тiркелдi
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Түркістан облысы аумақтық инспекциясы Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2019 жылғы 3 қыркүйектегі № 02-05/325 ұсынысы негізінде, Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округі әкімінің міндетін уақытша атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Иттің құтыру ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округі Нұрлы жол елді мекені Қ.Айқынбеков көшесінде шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 28 маусымдағы № 66 "Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округі Нұрлы жол елді мекені Қ.Айқынбеков көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5108 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 шілдедегі "Сарыағаш" қоғамдық-саяси газетінің № 27 (11703) жарияланған және 2019 жылы 12 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Сарыағаш ауданы Құркелес ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Түркістан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуілін қамтамасыз етсін;

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима сельского округа Куркелес Сарыагашского района от 28 июня 2019 года № 66 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице К.Айкынбекова в населенном пункте Нурлы жол сельского округа Куркелес Сарыагашского района"
Решение акима сельского округа Куркелес Сарыагашского района Туркестанской области от 11 сентября 2019 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 сентября 2019 года № 5178
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления руководителя Сарыагашской районной территориальной инспекции Туркестанской области Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 сентября 2019 года № 02-05/325 временно исполняющий обязанности акима сельского округа Куркелес Сарыагашского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на улице К.Айкынбекова в населенном пункте Нурлы жол селсьского округа Куркелес Сарыагашского района в связи с проведением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации очагов с заболеванием собак бешенством.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Куркелес Сарыагашского района от 28 июня 2019 года № 66 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице К.Айкынбекова в населенном пункте Нурлы жол сельского округа Куркелес Сарыагашского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5108, опубликовано 5 июля 2019 года № 27 (11703) общественно-политической газеты "Сарыагаш" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 июля 2019 года).
3. Государственную учреждению "Аппарат акима сельского округа Куркелес Сарыагашского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Туркестанской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) ресми жарияланған кейін осы шешімді Сарыағаш ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыағаш ауданы Құркелес
Ауылдық округ әкімінің
міндетін уақытша атқарушы А. Рахимбердиев

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сарыагашского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого офицального опубликования.
Времменно исполняющий
обязанности акима сельского округа
Куркелес Сарыагашского района А. Рахимбердиев