Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Тарбағатай ауданы Көкжыра ауылдық округіне қарасты Көкжыра ауылының I квартал және Жоламан көшелеріне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Көкжыра ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 17 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Көкжыра ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 7 қазандағы № 28 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қазанда № 6193 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 499 ұсынысы негізінде Көкжыра ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасынан бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілуіне байланысты Тарбағатай ауданы Көкжыра ауылдық округіне карасты Көкжыра ауылының I квартал және Жоламан көшелеріне белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Тарбағатай ауданы Көкжыра ауылдық округіне карасты Көкжыра ауылының I квартал және Жоламан көшелеріне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы Көкжыра ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 17 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-16-175 тіркелген, 2018 жылғы 15 желтоқсандағы "Тарбағатай" газетінде және 2019 жылғы 08 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкжыра ауылдық округінің әкімі Ж. Баянбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Кокжиринского сельского округа от 24 декабря 2018 года № 17 "Об установлении ограничительных мероприятий на улицах I квартала и Жоламан в селе Кокжыра Кокжиринского сельского округа Тарбагатайского района"
Решение акима Кокжиринского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 7 октября 2019 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 октября 2019 года № 6193
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тарбагатайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 499 от 30 мая 2019 года, аким Кокжиринского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота, снять установленные ограничительные мероприятия на улицах I квартала и Жоламан в селе Кокжыра Кокжиринского сельского округа Тарбагатайского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Кокжиринского сельского округа от 24 декабря 2018 года № 17 "Об установлении ограничительных мероприятии на улицах I квартала и Жоламан в селе Кокжыра Кокжиринского сельского округа Тарбагатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-16-175, опубликовано 15 декабря 2018 года в газете "Тарбагатай" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 января 2019 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кокжиринского сельского округа Ж. Баянбаев