Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33-1 "2019-2021 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 наурыздағы № 36-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 наурызда № 5586 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 ақпандағы № 47-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 13.02.2020 № 47-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы №33-1 "2019-2021 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласы және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5512 тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Ақсай қаласының тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 969 658 мың теңге:
салықтық түсімдер – 541 450 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 074 мың теңге;
трансферттер түсімі – 427 134 мың теңге;
2) шығындар – 1 093 283 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 123 625 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 123 625 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 123 625 мың теңге.";
2 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Бөрлі ауылдық округінің тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 817 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 451 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 33-1 "О бюджете города Аксай и сельских округов Бурлинского района на 2019-2021 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 марта 2019 года № 36-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 марта 2019 года № 5586. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2020 года № 47-5
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.02.2020 № 47-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года №33-1 "О бюджете города Аксай и сельских округов Бурлинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5512, опубликованное 21 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аксай Бурлинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 969 658 тысяч тенге:
налоговые поступления – 541 450 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 074 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 427 134 тысячи тенге;
2) затраты – 1 093 283 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 123 625 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 123 625 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 123 625 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Бурлинского сельского округа Бурлинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 817 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 451 тысяча тенге;

2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бөрлі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 11 наурыздағы
№36-1 шешіміне 1 - қосымша
Бөрлі аудандық мәслихатының
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№33-1 шешіміне 1 - қосымша
2019 жылға арналған Ақсай қаласының бюджеті
мың теңге
Санаты
сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 11 марта 2019 года №36-1
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 29 декабря 2018 года №33-1
Бюджет города Аксай на 2019 год
тысяч тенге
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

68 924
043
Бюджеттік алып қоюлар
64 395
051
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 529
3) Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
сомасы
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5) Бюджет тапшылығы (профициті)
-123 625
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
123 625
7
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
сомасы
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
16
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
123 625
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
123 625
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
123 625
Бөрлі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 11 наурыздағы
№36-1 шешіміне 2 - қосымша
Бөрлі аудандық мәслихатының
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№33-1 шешіміне 4 - қосымша
2019 жылға арналған Бөрлі ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

68 924
043
Бюджетные изъятия
64 395
051
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
4 529
3) Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
5
Погашение бюджетных кредитов
0
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
сумма
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5) Дефицит (профицит) бюджета
-123 625
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
123 625
7
Поступления займов
0
Функциональная группа
сумма
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
16
Погашение займов
0
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
123 625
01
Остатки бюджетных средств
123 625
1
Свободные остатки бюджетных средств
123 625
Приложение 2
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 11 марта 2019 года №36-1
Приложение 4
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 29 декабря 2018 года №33-1
Бюджет Бурлинского сельского округа на 2019 год
тысяч тенге
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование