Шыңғырлау ауданы Алмаз ауылдық округінің Алмаз ауылы аумағындағы карантинді тоқтату туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Алмаз ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 8 ақпандағы № 1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 ақпанда № 5532 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шыңғырлау аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 01-18/878 ұсынысы негізінде Алмаз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау ауданы Алмаз ауылдық округінің Алмаз ауылы аумағында мүйізді ірі - қара мал арасында қарасан ауруының пайда болуына байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Шыңғырлау ауданы Алмаз ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 11 "Шыңғырлау ауданы Алмаз ауылдық округінің Алмаз ауылы аумағында карантин белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5435 тіркелген, 2018 жылы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Алмаз ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (А.Б.Баракбаева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Г.Каиргалиев

О снятии карантина на территории села Алмазное Алмазненского сельского округа Чингирлауского района
Решение акима Алмазненского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 февраля 2019 года № 5532
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Чингирлауская районная территориальная испекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 25 декабря 2018 года № 01-18/878 аким Алмазненского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный в связи с возникновением заболевания эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота на территории села Алмазное Алмазненского сельского округа Чингирлауского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Алмазненского сельского округа Чингирлауского района от 13 декабря 2018 года №11 "Об установлении карантина на территории села Алмазное Алмазненского сельского округа Чингирлауского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5435, опубликованное 24 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Главному специалисту аппарата акима Алмазненского сельского округа (Баракбаева А.Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Каиргалиев Г.