Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 мамырда № 7088 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 9 қазандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округі әкімінің 09.10.2020 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 02-13-4/86 ұсынысы негізінде, Мұғалжар ауданының Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдары арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің Бұлақты ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Мұғалжар ауданының Егіндібұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Мұғалжар ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімі
А. Андакулов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Егиндыбулакского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 6 мая 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 мая 2020 года № 7088. Утратило силу решением акима Егиндыбулакского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 9 октября 2020 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Егиндыбулакского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 09.10.2020 № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Мугалжарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 апреля 2020 года за № 02-13-4/86 аким Егиндыбулакского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Булакты Егиндыбулакского сельского округа Мугалжарского района, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота,
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Егиндыбулакского сельского округа Мугалжарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мугалжарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Егиндыбулакского сельского округа
А. Андакулов