Карантинді алу және Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 3 қарашадағы № 39 "Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі Құмжарған ауылы "Мерей-С" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 42 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 желтоқсанда № 7818 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ойыл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 2-14/157 ұсынысы негізінде, Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі Құмжарған ауылы "Мерей – С" шаруа қожалығының аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс- шаралар жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин алынсын.
2. Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 3 қарашадағы № 39 "Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі Құмжарған ауылы "Мерей – С" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7583 тіркелген, 2020 жылғы 10 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ш. Берсиев атындағы
ауылдық округінің әкімі
А. Избасов

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района от 3 ноября 2020 года № 39 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Мерей-С" села Кумжарган сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района"
Решение акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 22 декабря 2020 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 декабря 2020 года № 7818
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 декабря 2020 года № 2-14/157, аким сельского округа имени Шыганака Берсиева РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный на территории крестьянского хозяйства "Мерей - С" села Кумжарган сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района, от 3 ноября 2020 года № 39 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Мерей – С" села Кумжарган сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7583, опубликованное 10 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
имени Ш. Берсиева
А. Избасов