Карантинді алу және Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 6 наурыздағы № 5 "Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі Ақкемер ауылы "Дархан-1" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 мамырдағы № 9 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 мамырда № 7126 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ойыл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 13 мамырдағы № 2-14/63 ұсынысы негізінде, Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі Ақкемер ауылында орналасқан "Дархан-1" шаруа қожалығының аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралар жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин алынсын.
2. Саралжын ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 6 наурыздағы № 5 "Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі Ақкемер ауылы "Дархан-1" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6851 тіркелген, 2020 жылғы 16 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Саралжын ауылдық
округінің әкімі
А. Мубараков

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Саралжинского сельского округа Уилского района от 6 марта 2020 года № 5 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Дархан-1" села Аккемер Саралжинского сельского округа Уилского района"
Решение акима Саралжинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 22 мая 2020 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 мая 2020 года № 7126
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 мая 2020 года № 2-14/63, аким Саралжинского сельского округа Уилского района РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный на территории крестьянского хозяйства "Дархан-1" расположенного в селе Аккемер Саралжинского сельского округа Уилского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятии по ликвидации болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Саралжинского сельского округа Уилского района от 6 марта 2020 года № 5 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Дархан-1" села Аккемер Саралжинского сельского округа Уилского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6851, опубликованное 16 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Саралжинского сельского округа А. Мубараков