Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Мүктікөл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 19 ақпандағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 наурызда № 8992 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жітіқара аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 01-20/01 ұсынысы негізінде Жітіқара ауданы Мүктікөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Жітіқара ауданы Мүктікөл ауылдық округінің Волгоград ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруы бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қостанай облысы Жітіқара ауданы Тимирязев ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 6 қарашадағы № 1 шешімінің (2019 жылғы 19 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8751 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Жітіқара ауданының Мүктікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мүктікөл ауылдық округінің әкімі А. Тукенов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Муктикольского сельского округа Житикаринского района Костанайской области от 19 февраля 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 марта 2020 года № 8992
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Житикаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 5 января 2020 года № 01-20/01, аким Муктикольского сельского округа Житикаринского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Волгоградское Муктикольского сельского округа Житикаринского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Тимирязевского сельского округа Житикаринского района Костанайской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 6 ноября 2019 года № 1 (опубликовано 19 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8751).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Муктикольского сельского округа Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Муктикольского сельского округа А. Тукенов