"Соколов-Сарыбай кен-байыту өндірістік бірлестігі" акционерлік қоғамына жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Майкөл ауданы Қостанай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 8 шілдедегі № 6 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 9315 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай ауданы Майкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Соколов-Сарыбай кен-байыту өндірістік бірлестігі" акционерлік қоғамына пайдалы қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін Қостанай ауданы Майкөл ауылдық округінің аумағында орналасқан, жалпы алаңы 16,6 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай ауданы Майкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Майкөл ауылдық округінің әкімі Т. Сактаганов

Об установлении акционерному обществу "Соколовско-Сарбайское-горно-обогатительное производственное объединение" публичного сервитута на земельный участок
Решение акима Майкольского сельского округа Костанайского района Костанайской области от 8 июля 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 июля 2020 года № 9315
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Майкольского сельского округа Костанайского района РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "Соколовско-Сарбайское горно-обогатительное производственное объединение" публичный сервитут на земельный участок, расположенный на территории Майкольского сельского округа Костанайского района, общей площадью 16,6 гектар для проведения операций по разведке полезных ископаемых.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Майкольского сельского округа Костанайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Майкольского сельского округа Т. Сактаганов