Баянауыл ауданы Майқайың кенті Шөптікөл ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Майқайың кенті әкімінің 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 1-20/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 сәуірде № 6802 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл ауданы Майқайың кенті әкімінің 2020 жылғы 17 тамыздағы № 1-20/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл ауданы Майқайың кенті әкімінің 17.08.2020 № 1-20/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және Баянауыл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 2-19/64 ұсынысы негізінде, Баянауыл ауданы Майқайың кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы Майқайың кенті Шөптікөл ауылының аумағында ірі қара малдың құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Майқайың кентінің әкімі Е. Молдатаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Шоптыколь поселка Майкаин Баянаульского района
Решение акима поселка Майкаин Баянаульского района Павлодарской области от 20 апреля 2020 года № 1-20/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 апреля 2020 года № 6802. Утратило силу решением акима поселка Майкаин Баянаульского района Павлодарской области от 17 августа 2020 года № 1-20/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима поселка Майкаин Баянаульского района Павлодарской области от 17.08.2020 № 1-20/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Баянаульского района от 26 марта 2020 года № 2-19/64, аким поселка Майкаин Баянаульского района РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бешенства крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории села Шоптыколь поселка Майкаин Баянаульского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Майкаин Е. Молдатаев