Шектеу іс-шараларын тоқтату және Баянауыл ауданы Майқайың кенті әкімінің 2020 жылғы 20 сәуірдегі "Баянауыл ауданы Майқайың кенті Шөптікөл ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-20/2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Майқайың кенті әкімінің 2020 жылғы 17 тамыздағы № 1-20/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 тамызда № 6911 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Баянауыл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2020 жылғы 21 шілдедегі № 2-19/149 ұсынысы негізінде, Майқайың кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы Майқайың кенті Шөптікөл ауылының аумағында ірі қара малдың құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Баянауыл ауданы Майқайың кенті әкімінің 2020 жылғы 20 сәуірдегі "Баянауыл ауданы Майқайың кенті Шөптікөл ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-20/2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6802 болып тіркелген, 2020 жылғы 21 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Майқайың кентінің әкімі Е. Молдатаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима поселка Майкаин Баянаульского района от 20 апреля 2020 года № 1-20/2 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Шоптыколь поселка Майкаин Баянаульского района"
Решение акима поселка Майкаин Баянаульского района Павлодарской области от 17 августа 2020 года № 1-20/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 августа 2020 года № 6911
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора Баянаульского района от 21 июля 2020 года № 2-19/149, аким поселка Майкаин РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бешенства крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Шоптыколь поселка Майкаин Баянаульского района.
2. Признать утратившим силу решение акима поселка Майкаин Баянаульского района от 20 апреля 2020 года № 1-20/2 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Шоптыколь поселка Майкаин Баянаульского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6802, опубликованное 21 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Майкаин Е. Молдатаев