Аққулы ауданы Шарбақты ауылдық округінің Төсағаш ауылында орналасқан "Кайрат" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы Шарбақты ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 1-03/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 сәуірде № 6814 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы ауданы Шарбақты ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 тамыздағы № 1-03/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы ауданы Шарбақты ауылдық округі әкімінің 21.08.2020 № 1-03/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және Аққулы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 1-28/33 ұсынысы негізінде, Шарбақты ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы ауданы Шарбақты ауылдық округінің Төсағаш ауылында орналасқан "Кайрат" шаруа қожалығының аумағында жануарлардың құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы ауданының Шарбақты
ауылдық округінің әкімі Т. Касенов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Кайрат" расположенного в селе Тосагаш Шарбактинского сельского округа района Аққулы
Решение акима Шарбактинского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 29 апреля 2020 года № 1-03/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 апреля 2020 года № 6814. Утратило силу решением акима Шарбактинского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 21 августа 2020 года № 1-03/4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Шарбактинского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 21.08.2020 № 1-03/4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Аққулы от 20 марта 2020 года № 1-28/33, аким Шарбактинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бешенства животных установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Кайрат" расположенного в селе Тосагаш Шарбактинского сельского округа района Аққулы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шарбактинского сельского
округа района Аққулы Т. Касенов