Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Ольгин ауылдық округ әкімінің 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қаңтарда № 6712 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен ауданы Ольгин ауылдық округ әкімінің 2020 жылғы 15 шілдедегі № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен ауданы Ольгин ауылдық округ әкімінің 15.07.2020 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Успен аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 03 желтоқсандағы № 2-19/479 ұсынысы негізінде, Ольгин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауыруының анықталуына байланысты Успен ауданы Ольгин ауылдық округінің Тимирязев ауылында орналасқан "Казкеев" фермер қожалығының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Успен аудандық аймақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Успен ауданының кәсіпкерлік, ауылшаруашылық және ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ольгин ауылдық округінің әкімі А. Жуматанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылық министрлігі
Ветеринариялық бақылаужәне қадағалау комитетінің
Успен аудандық аймақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Б. Агатанов
2020 жылғы "14" қаңтар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Успен ауданының кәсіпкерлік,
ауылшаруашылық және ветеринария бөлімі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы Е. Айтмакушев
2020 жылғы "14" қаңтар

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Ольгинского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 15 января 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 января 2020 года № 6712. Утратило силу решением акима Ольгинского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 15 июля 2020 года № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Ольгинского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 15.07.2020 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Успенской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 03 декабря 2019 года за № 2-19/479, аким Ольгинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бруцеллез крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории фермерского хозяйства "Казкеев", расположенного в селе Тимирязево Ольгинского сельского округа Успенского района.
2. Государственному учреждению "Успенская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), коммунальному государственному учреждению "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии Успенского района" (по согласованию) принять необходимые меры, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Ольгинского сельского округа А. Жуматанова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Успенская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Б. Агатанов
"14" января 2020 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел предпринимательства,
сельского хозяйства и ветеринарии
Успенского района" Е. Айтмакушев
"14" января 2020 года