Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2017 жылғы 19 маусымдағы "Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидасын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 3 шешімінің күшін жою туралы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2020 жылғы 6 тамыздағы № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 тамызда № 1631 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласы Алатау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2017 жылғы 19 маусымдағы "Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидасын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 12 шілдеде № 1392 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2017 жылғы 22 шілдедегі № 85 (5434) және "Вечерний Алматы" газетінің 2017 жылғы 22 шілдедегі № 87-88 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді баспасөз басылымдарында, сондай-ақ Алатау ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алатау ауданы әкімінің аппарат басшысы Б. Карсакбаеваға жүктелсін.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Калдыбеков

О признании утратившим силу решения акима Алатауского района города Алматы от 19 июня 2017 года № 3 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Алатауского района города Алматы" и его описания"
Решение акима Алатауского района города Алматы от 6 августа 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 12 августа 2020 года № 1631
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Алатауского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Алатауского района города Алматы от 19 июня 2017 года № 3 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Алатауского района города Алматы" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 июля 2017 года № 1392, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" 22 июля 2017 года № 85 (5434) и "Вечерний Алматы" 22 июля 2017 года № 87-88.
2. Аппарату акима Алатауского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Алатауского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района Б. Карсакбаеву.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Калдыбеков