Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 27 шілдедегі № 16 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 шілдеде № 6465 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 67 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округі әкімінің 22.12.2020 № 67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы міндетін атқарушысының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 10-14/108 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдардың арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петровка ауылдық округінің Бірлік ауылында орналасқан "Есілсельхозпродукт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мен "Ернар" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі О. Конкабаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 июля 2020 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 июля 2020 года № 6465. Утратило силу решением акима Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 67
Сноска. Утратило силу решением акима Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 22.12.2020 № 67 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 июня 2020 года № 10-14/108, аким Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Есильсельхозпродукт" и крестьянского хозяйства "Ернар", расположенных в селе Берлик Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа О. Конкабаев