Қарамұрт ауылдық округі Қарамұрт ауылының Ф.Оринбаев көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Қарамұрт ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 1 шілдедегі № 147 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 5679 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы Қарамұрт ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 1 қазандағы № 208 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы Қарамұрт ауылдық округі әкімінің 01.10.2020 № 208 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2020 жылғы 17 маусымдағы № 02-05/216 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Қарамұрт ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бруцеллез ауруының ошағы анықталуына байланысты, Қарамұрт ауылдық округі Қарамұрт ауылының Ф.Оринбаев көшесінде шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Қарамұрт ауылдық округі әкімінің 3 маусым 2020 жылғы № 122 "Қарамұрт ауылдық округі Қарамұрт ауылының Ф.Оринбаев көшесіндегі № 13 үй ауласына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5641 тіркелген, 2020 жылғы 5 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Сайрам ауданының Қарамұрт ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысы Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің оны ресми жарияланғаннан кейін Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарамұрт ауылдық округінің әкімі М. Нажиев

Об установлении ограничительных мероприятий по улице Ф.Оринбаева села Карамурт Карамуртского сельского округа
Решение акима Карамуртского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 1 июля 2020 года № 147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 1 июля 2020 года № 5679. Утратило силу решением акима Карамуртского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 1 октября 2020 года № 208
Сноска. Утратило силу решением акима Карамуртского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 01.10.2020 № 208 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Сайрамской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 июня 2020 года № 02-05/216 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким Карамуртского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по улице Ф.Оринбаева села Карамурт Карамуртского сельского округа в связи с выявлением очага заболевания бруцеллеза.
2. Признать утратившим силу решение акима Карамуртского сельского округа от 3 июня 2020 года № 122 "Об установлении ограничительных мероприятий во дворе дома 13 улицы Ф.Оринбаева села Карамурт Карамуртского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5641, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 июня 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карамуртского сельского округа Сайрамского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карамуртского сельского округа М. Нажиев