Жетісай ауданының Асықата кенті, М.Габдуллин көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданының Асықата кенті әкімінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 02 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 5380 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай ауданының Асықата кенті әкімінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 22 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай ауданының Асықата кенті әкімінің 27.03.2020 № 22 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жетісай аудандық аумақтық инспекция басшысының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 02-03/7 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Жетісай ауданының Асықата кенті әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай ауданы, Асықата кенті, М.Габдуллин көшесінің тұрғыны Ж.Тилемесовтың ауласында құтыру ауруымен ауыратыны анықталған ит өлексесінің табылуына байланысты М.Габдуллин көшесіне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Жетісай ауданының "Асықата кенті әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімнің Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Асықата кенті әкімінің орынбасары М.Байтемировке жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Асықата кенті әкімі Б. Сериков

Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы М.Габдуллин в поселке Асыката Жетысайского района
Решение акима поселка Асыката Жетысайского района Туркестанской области от 20 января 2020 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 января 2020 года № 5380. Утратило силу решением акима поселка Асыката Жетысайского района Туркестанской области от 27 марта 2020 года № 22
Сноска. Утратило силу решением акима поселка Асыката Жетысайского района Туркестанской области от 27.03.2020 № 22 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответсвие с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии", и на основании представления руководителя Жетысайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 январья 2020 года за № 02-03/7 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким поселка Асыката Жетысайского района РЕШИЛ:
1. В связи с найденным трупом собаки с заболеванием бешенство во дворе частного жилища Ж.Тилемесова в поселке Асыката, установить ограничительные мероприятия на территории улицы М.Габдуллина Жетысайского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселок Асыката" Жетысайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Асыката М.Байтемирова
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Асыката Б. Сериков