Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округінің Тарбағатай ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Тарбағатай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 маусымдағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы ауданы Тарбағатай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 мамырдағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 маусымда № 7136 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Аягөз аудандық аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 18 мамырдағы № 122 ұсынысы негізінде, Тарбағатай ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасынан бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілуіне байланысты Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округінің Тарбағатай ауылына белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Тарбағатай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 маусымдағы № 1 "Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округінің Тарбағатай ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6044 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 05 шілдеде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай ауылдық округінің әкімі Е. Ережепов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Тарбагатайского сельского округа от 26 июня 2019 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Тарбагатай Тарбагатайского сельского округа Аягозского района"
Решение акима Тарбагатайского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 28 мая 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 июня 2020 года № 7136
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аягозской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 122 от 18 мая 2020 года, аким Тарбагатайского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бруцеллеза среди крупного рогатого скота, снять установленные ограничительные мероприятия на селе Тарбагатай Тарбагатайского сельского округа Аягозского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Тарбагатайского сельского округа от 26 июня 2019 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Тарбагатай Тарбагатайского сельского округа Аягозского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6044, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 05 июля 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тарбагатайского сельского округа Ережепов Е.