Карантинді алу және Баскөл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 6 қазандағы № 11 "Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округінің Башкөл ауылының аумағына карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 5 қарашадағы № 12 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 7779 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабының 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 - 1 – бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 – бабы 2 – тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2020 жылғы 3 қарашадағы №421 ұсынысына сәйкес, Баскөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Құстардан тұмау ауруының ошағын жою бойынша ветеринарлық – санитарлық іс - шаралар кешенінің орындалуына байланысты, Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округінің Башкөл ауылының аумағына белгіленген карантин алынсын.
2. Баскөл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 6 қазандағы № 11 "Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округінің Башкөл ауылының аумағына карантин белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7626 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 8 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді әділет органында мемлекеттік тіркеу;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмесін Бесқарағай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберу;
3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Бесқарағай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастыру қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Баскөл ауылдық округінің әкімі К. Бытебаев

О снятии карантина и признании утратившим силу решение акима Баскольского сельского округа Бескарагайского района от 6 октября 2020 года № 11 "Об установлении карантина на территории села Башкуль Баскольского сельского округа Бескарагайского района"
Решение акима Баскольского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 5 ноября 2020 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 ноября 2020 года № 7779
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления руководителя Бескарагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 ноября 2020 года № 421, аким Баскольского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выполнением комплекса ветеринарно – санитарных мероприятий по ликвидации очагов заболевания птичьего гриппа, снять установленный карантин с территории села Башкуль Баскольского сельского округа Бескарагайского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Баскольского сельского округа от 6 октября 2020 года № 11 "Об установлении карантина на территории села Башкуль Баскольского сельского округа Бескарагайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7626, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 8 октября 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Баскольского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Бескарагайского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Бескарагайского района после его официального опубликования.
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Баскольского сельского округа К. Бытебаев