Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округінің Глуховка ауылында Жамбыл, Свердлов, Пионерский, Юбилейный көшелеріне шектеу іс- шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 мамырдағы № 5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 мамырда № 7117 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 9 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 23.12.2020 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекция басшысының 2020 жылғы 12 мамырдағы № 165 ұсынысы негізінде, Глуховка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мүйізді ірі қара малдан бруцеллез ауруының шығуына байланысты, Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округінің Глуховка ауылында Жамбыл, Свердлов, Пионерский, Юбилейный көшелеріне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді әділет органында мемлекеттік тіркеу;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін Бесқарағай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберу;
3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Бесқарағай ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастыру қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глуховка ауылдық округінің әкімі А. Тастенбеков

Об установлении ограничительных мероприятий по улицам Джамбула, Свердлова, Пионерская, Юбилейная села Глуховка Глуховского сельского округа Бескарагайского района
Решение акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 22 мая 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 мая 2020 года № 7117. Утратило силу решением акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 9.
Сноска. Утратило силу решением акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 23.12. 2020 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Бескарагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 мая 2020 года № 165, аким Глуховского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по улицам Джамбула, Свердлова, Пионерская, Юбилейная села Глуховка Глуховского сельского округа Бескарагайского района, в связи с возникновением болезни бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течениие десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распростроняемые на территории Бескарагайского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Бескарагайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Глуховского сельского округа А. Тастенбеков