Тарбағатай аудандық мәслихатының "Тарбағатай ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету туралы" 2019 жылғы 18 наурыздағы № 35-3 шешімінің күшін тоқтату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 53-20 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 6934 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 қазандағы № 62-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 22.10.2020 № 62-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданыста болады).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықты актілер туралы" Заңының 46-бабы 1-тармағына сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 35-3 "Тарбағатай ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5803 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 1 сәуірінде жарияланған) шешімінің күші 2020 жылдың 1 қыркүйекке дейін тоқтасылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Жакаев
Аудандық мәслихат хатшысы С. Жакаев

О приостановлении действия решения от 18 марта 2019 года № 35-3 "Об оказании социальной поддержки специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Тарбагатайского района"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 апреля 2020 года № 53-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2020 года № 6934. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 октября 2020 года № 62-3
Сноска. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.10.2020 № 62-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Приостановить до 1 сентября 2020 года действие решения Тарбагатайского районного маслихата от 18 марта 2019 года № 35-3 "Об оказании социальной поддержки специалистам государственных организаций, проживающим иработающим в сельских населенных пунктах Тарбагатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5803, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 1 апреля 2019 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессий С. Жакаев
Секретарь районного маслихата С. Жакаев