Қайыңды ауылдық округі Ақжар ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 сәуірдегі № 9 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 сәуірде № 8236 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 06.12.2021 № 19 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ойыл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 2-14/43 ұсынысы негізінде, Қайыңды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдары арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Ойыл ауданы Қайыңды ауылдық округі Ақжар ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен;
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін, Ойыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қайыңды ауылдық округінің әкімі И. Косдаулетов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Акжар Кайындинского сельского округа
Решение акима Кайындинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 8 апреля 2021 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 апреля 2021 года № 8236. Утратило силу решением акима Кайындинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 6 декабря 2021 года № 19
Сноска. Утратило силу решением акима Кайындинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 06.12.2021 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 марта 2021 года № 2-14/43, аким Кайындинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Акжар Кайындинского сельского округа Уилского района, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учереждению "Аппарат акима Кайындинского сельского округа Уилского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить;
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области:
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Уилского района, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кайындинского сельского округа И. Косдаулетов