Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі Құмжарған ауылы "Шәңке" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 23 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 шілдеде № 23557 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 12 тамыздағы № 29 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің 12.08.2021 № 29 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ойыл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының ұсынысы негізінде, Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімі ШЕШТІМ:
1. Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі Құмжарған ауылы "Шәңке" шаруа қожалығының аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруының анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ш. Берсиев атындағы
ауылдық округінің әкімі
А. Избасов

Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Шанке" села Кумжарган сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района
Решение акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 14 июля 2021 года № 23. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июля 2021 года № 23557. Утратило силу решением акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 12 августа 2021 года № 29
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 12.08.2021 № 29 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, аким сельского округа имени Шыганака Берсиева РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории крестьянского хозяйства "Шанке" села Кумжарган сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района, в связи с выявлением заболевания эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
имени Ш. Берсиева
А. Избасов