Нұра ауданының Мұзбел ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Мұзбел ауылының әкімінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 желтоқсанда № 25593 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Мұзбел ауылының әкімінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданы Мұзбел ауылының әкімінің 13.12.2021 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабының, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1- бабының 7) тармақшасын басшылыққа ала отырып және Нұра ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 22 қарашадағы № 02-13-672 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ұсақ мүйізді малдың арасынан оспа ауруының анықталғанына байланысты, Нұра ауданының Мұзбел ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұзбел ауылының әкімі Е. Абаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Мұзбел Нуринского района
Решение акима села Мұзбел Нуринского района Карагандинской области от 29 ноября 2021 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2021 года № 25593. Утратило силу решением акима села Мұзбел Нуринского района Карагандинской области от 13 декабря 2021 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима села Мұзбел Нуринского района Карагандинской области от 13.12.2021 № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Нуринского района от 22 ноября 2021 года № 02-13-672, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Мұзбел Нуринского района, в связи с выявлением оспы среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Мұзбел Е. Абаев