Карантин белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы Свердлов ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 3 шілдедегі № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 шілдеде № 23292 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы Свердлов ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 12 қазандағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы Свердлов ауылдық округі әкімінің 12.10.2021 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Денисов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 28 маусымындағы № 01-27/423 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Денисов ауданы Свердлов ауылдық округі Приречное ауылының аумағында мүйізді ірі қара малдың сібір жарасы ауруының пайда болуына байланысты карантин белгіленсін.
2. "Свердлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министірлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Денисов ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Свердов ауылдық округінің әкімі Г. Макаева

Об установлении карантина
Решение акима Свердловского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 3 июля 2021 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2021 года № 23292. Утратило силу решением акима Свердловского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 12 октября 2021 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Свердловского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 12.10.2021 № 8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Денисовского района от 28 июня 2021 года № 01-27/423 РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Приречное Свердловского сельского округа Денисовского района Костанайской области, в связи с возникновением болезни сибирская язва крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Свердловского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Денисовского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Свердловского сельского округа Г. Макаева