Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы және Қостанай облысы Жітіқара ауданы Милютин ауылы әкімінің міндетін уақытша атқарушының 2020 жылғы 25 қарашадағы № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Милютин ауылы әкімінің 2021 жылғы 9 маусымдағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 маусымда № 22996 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жітіқара аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 01-20/240 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Жітіқара ауданы Милютин ауылының аумағында ірі қара малдың арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қостанай облысы Жітіқара ауданы Милютин ауылы әкімінің міндетін уақытша атқарушының "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 25 қарашадағы № 3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9602 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Жітіқара ауданының Милютин ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешім Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Милютин ауылының әкімі К. Шнарбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения временно исполняющего обязанности акима села Милютинка Житикаринского района Костанайской области от 25 ноября 2020 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима села Милютинка Житикаринского района Костанайской области от 9 июня 2021 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июня 2021 года № 22996
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Житикаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 9 апреля 2021 года № 01-20/240, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Милютинка Житикаринского района Костанайской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение временно исполняющего обязанности акима села Милютинка Житикаринского района Костанайской области от 25 ноября 2020 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9602).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Милютинка Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Милютинка К. Шнарбаев