Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы Александров ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 23 маусымдағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 маусымда № 23195 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы Александров ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 27 мамырдағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы Александров ауылдық округі әкімінің 27.05.2022 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және бас мемлекеттік ветеринариялық – санитарлық инспекторының 2021 жылғы 13 сәуірдегі № 01-30/351 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Қостанай ауданы Александров ауылдық округінің Еңбек ауылы аумағында ірі қара малдың бруцеллезі ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шараларын белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Қостанай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі санитариялық – эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық – эпидемиологиялық бақылау департаменті Костанай аудандық санитариялық – эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізу ұсынылсын.
3. "Қостанай ауданының Александров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Александровка ауылдық округінің әкімі Р. Кембаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Александровского сельского округа Костанайского района Костанайской области от 23 июня 2021 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июня 2021 года № 23195. Утратило силу решением акима Александровского сельского округа Костанайского района Костанайской области от 27 мая 2022 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Александровского сельского округа Костанайского района Костанайской области от 27.05.2022 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", представлением главного государственного ветеринарно – санитарного инспектора от 13 апреля 2021 года № 01-30/351, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Еңбек Александровского сельского округа Костанайского района Костанайской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Костанайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Костанайское районное управление санитарно – эпидемиологического контроля Департамента санитарно – эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно – эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию) провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Александровского сельского округа Костанайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Александровского сельского округа Р. Кембаев