Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы Белозер ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 қыркүйекте № 24296 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы Белозер ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 24 маусымдағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы Белозер ауылдық округі әкімінің 24.06.2022 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және Қостанай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2021 жылғы 28 маусымдағы № 01-30/580 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Қостанай ауданы Белозер ауылдық округінің Белозер ауылы аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Қостанай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне, "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі санитариялық – эпидемиологиялық бақылау комитеті Қостанай облысының санитариялық – эпидемиологиялық бақылау департаменті Қостанай аудандық санитариялық – эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізу ұсынылсын.
3. "Қостанай ауданының Белозер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Белозер ауылдық округінің әкімі Е. Байжанов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Белозерского сельского округа Костанайского района Костанайской области от 7 сентября 2021 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 сентября 2021 года № 24296. Утратило силу решением акима Белозерского сельского округа Костанайского района Костанайской области от 24 июня 2022 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Белозерского сельского округа Костанайского района Костанайской области от 24.06.2022 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно – санитарного инспектора Костанайского района от 28 июня 2021 года № 01-30/580, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Белозерка Белозерского сельского округа Костанайского района Костанайской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Костанайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", республиканскому государственному учреждению "Костанайское районное управление санитарно–эпидемиологического контроля Департамента санитарно – эпидемиологического контроля Костанайской области Комитета санитарно – эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" провести необходимые ветеринарно–санитарные мероприятия для достижения ветеринарно–санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Белозерского сельского округа Костанайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Белозерского сельского округа Е. Байжанов