Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 қыркүйекте № 24208 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 05.11.2021 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, Екібастұз қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі қалалық комиссиясының кезектен тыс отырысының 2021 жылғы 31 тамыздағы № 4 хаттамасының негізінде, ШЕШТІМ:
1. Екібастұз қаласы аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Б.К. Ахметов тағайындалсын және техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Кантарбаев

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 1 сентября 2021 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2021 года № 24208. Утратило силу решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 5 ноября 2021 года № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 05.11.2021 № 4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного заседания городской комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций города Экибастуза от 31 августа 2021 года № 4, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Экибастуза.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера назначить заместителя акима города Экибастуза Ахметова Б.К. и поручить провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации техногенного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Кантарбаев