Карантинді тоқтату және Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 2 желтоқсандағы "Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі Мыңтомар ауылы "Ербол" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы" № 8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 ақпандағы № 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 ақпанда № 7211 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 2-04/168 ұсынысы негізінде, Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі Мыңтомар ауылының "Ербол" шаруа қожалығының аумағында ірі қара мал арасында қарасан ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шараларын жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 2 желтоқсандағы "Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі Мыңтомар ауылы "Ербол" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы" № 8 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7066 болып тіркелген, 2020 жылғы 7 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз ауылдық округінің әкімі Ж. Ибраев

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза от 2 декабря 2020 года № 8 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Ербол" села Мынтомар Экибастузского сельского округа города Экибастуза
Решение акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 11 февраля 2021 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 февраля 2021 года № 7211
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Экибастуза от 28 декабря 2020 года № 2-04/168, аким Экибастузского сельского округа города Экибастуза РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота, снять карантин, установленный на территории крестьянского хозяйства "Ербол" села Мынтомар Экибастузского сельского округа города Экибастуза.
2. Признать утратившим силу решение акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза от 2 декабря 2020 года № 8 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Ербол" села Мынтомар Экибастузского сельского округа города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7066, опубликовано 7 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Экибастузского сельского округа Ж. Ибраев