Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Железин ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 мамырдағы № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 маусымда № 22906 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин ауданы Железин ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 29 қазандағы № 12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин ауданы Железин ауылдық округі әкімінің 29.10.2021 № 12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Железин ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 5 мамырдағы № 1-13/251 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ :
1. Железин ауданы Железин ауылдық округінің жер учаскесінде орналасқан (кадастрлық нөмірі № 14-206-185-211) Мал шаруашылығы кешенінің аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Железин ауылдық округінің әкімі К. Айсаков

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Железинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 31 мая 2021 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2021 года № 22906. Утратило силу решением акима Железинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 29 октября 2021 года № 12 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Железинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 29.10.2021 № 12 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Железинского района от 5 мая 2021 года № 1-13/251, РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории Животноводческого комплекса, расположенного на земельном участке (кадастровый номер № 14-206-185-211) в Железинском сельском округе Железинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Железинского сельского округа К. Айсаков