Шектеу іс-шараларын тоқтату және Павлодар облысы Железин ауданы Железин ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 мамырдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 9 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Железин ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 29 қазандағы № 12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 қарашада № 25009 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес және Железин ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 1-13/382 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Железин ауданы Железин ауылдық округінің жер учаскесінде орналасқан (кадастрлық нөмірі № 14-206-185-211) Мал шаруашылығы кешенінің аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Павлодар облысы Железин ауданы Железин ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 мамырдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 9 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22906 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Железин ауылдық округінің әкімі К. Айсаков

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Железинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 31 мая 2021 года № 9 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Железинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 29 октября 2021 года № 12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 ноября 2021 года № 25009
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Железинского района от 15 сентября 2021 года № 1-13/382, РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории Животноводческого комплекса, расположенного на земельном участке (кадастровый номер № 14-206-185-211) Железинского сельского округа Железинского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Железинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 31 мая 2021 года № 9 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22906).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Железинского сельского округа К. Айсаков