Шектеу іс-шараларын тоқтату және Тереңкөл ауданы Байқоныс ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 қыркүйектегі "Тереңкөл ауданы Байқоныс ауылдық округі Тілеубай ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-11/07 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы Байқоңыс ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 1-11/11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26214
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Тереңкөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 2-19/344 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты, Тереңкөл ауданы Байқоныс ауылдық округі Тілеубай ауылының аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Тереңкөл ауданы Байқоныс ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 қыркүйектегі "Тереңкөл ауданы Байқоныс ауылдық округі Тілеубай ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-11/07 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24298 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Байқоныс ауылдық округінің әкімі Д. Молдагельдинов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Байконысского сельского округа района Тереңкөл от 8 сентября 2021 года № 1-11/07 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Тлеубай Байконысского сельского округа района Тереңкөл"
Решение акима Байконысского сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 23 декабря 2021 года № 1-11/11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26214
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Тереңкөл от 8 декабря 2021 года № 2-19/344, РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллеза крупного рогатого скота, снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Тлеубай Байконысского сельского округа района Тереңкөл.
2. Признать утратившим силу решение акима Байконысского сельского округа района Тереңкөл от 8 сентября 2021 года № 1-11/07 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Тлеубай Байконысского сельского округа района Тереңкөл" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24298).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Байконысского сельского округа Д. Молдагельдинов