Май ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Павлодар облысы Май ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 221/9 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қыркүйекте № 24343 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 - бабының 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 6 - бабының 2 - тармағына сәйкес, Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Май ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар облысы Май ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Май ауданының әкімі М. Актаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Павлодар облысының
жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Май ауданы әкімдігінің

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Майского района
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 10 сентября 2021 года № 221/9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2021 года № 24343
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Майского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Майского района Павлодарской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Майского района М. Актаев
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Павлодарской области"
Приложение к
постановлению акимата
Майского района от