Шектеу іс-шараларын тоқтату және Май ауданы Қазан ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 қыркүйектегі "Май ауданы Қазан ауылдық округінде орналасқан "№ 3 Бригада" аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Май ауданы Қазан ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 3 ақпандағы № 2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 ақпанда № 7205 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Май ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 1-14/524 ұсынысы негізінде, Қазан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май ауданы Қазан ауылдық округінің "№ 3 Бригада" аумағында орналасқан ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Май ауданы Қазан ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 қыркүйектегі "Май ауданы Қазан ауылдық округінде орналасқан "№ 3 Бригада" аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 8 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6974 болып тіркелген, 2020 жылғы 7 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазан ауылдық округінің әкімі С. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Май ауданының кәсіпкерлік,
ауыл шаруашылығы және
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
2021 жылғы " 2" ақпан Е. Жумабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі Ветеринариялық
бақылау және қадағалау
комитетінің Май аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
2021 жылғы "2" ақпан Н. Жумабаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Казанского сельского округа Майского района от 22 сентября 2020 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий на территорий "Бригада № 3" расположенного в Казанском сельском округе Майского района"
Решение акима Казанского сельского округа Майского района Павлодарской области от 3 февраля 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 февраля 2021 года № 7205
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Майского района от 21 декабря 2020 года № 1-14/524, аким Казанского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории "Бригада № 3" расположенного в Казанском сельском округе Майского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Казанского сельского округа Майского района от 22 сентября 2020 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории "Бригада № 3" расположенного в Казанском сельском округе Майского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6974, опубликовано 7 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Казанского сельского округа С. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел
предпринимательства,
сельского хозяйства и ветеринарии
Майского района"
"2" февраля 2021 года Е. Жумабеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Майская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Н. Жумабаев
"2" февраля 2021 года